• Свеж
Намалувањето на Жените Натали V Деколте, Чипка Исечените Camisole Резервоарот Врвот

Намалувањето на Жените Натали V Деколте, Чипка Исечените Camisole Резервоарот Врвот

DEN 355.20

Од стока
Достапно.

95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Рака Мие Само.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10"/178 см, а носи големина S и XXL.Лесен свилен долна облека инспирирана стил со навестување на истегнување.Се облекуваат до или да се носат со тексас за хармоничен изглед.Прилагодливи ремени.Намалувањето е вашиот внатре извор за мора да се има стил инспирација од глобалната influencers.Продавница ограничен-издание колекции и да откриете шик гардероба essentials од Staples од страна на Капка.Внимавај за тренд инспирација, ексклузивно соработки, како и стручно обликување совети од оние во знаат.

За производот

Купувачите избираат и