• Свеж
Zumba Фитнес за Жени Funk-It-Up Racerback Резервоарот Врвот

Zumba Фитнес за Жени Funk-It-Up Racerback Резервоарот Врвот

DEN 480.00

Од стока
Достапно.

90% Памук, 10% Spandex.Увезени.Потпис Zumba логоа во златна фолија за печатење.Боја блокиран од напред и од назад.Разлика од обврзувачки за armhole и вратот.Топла исклучите притиснете, новото Funk-It-Up Racerback се подготвени да карпа вашиот плакар!Кој бојата на контраст обврзувачки во светли, смели бои, овој вентилатор омилени ќе се земе вашата облека од слатки на сечење на работ на модата.Со три жедни-достоен боја комбинации, ние нема да ги кажете ако сте мора да се имаат " ем сите!.

За производот

Купувачите избираат и