• Свеж
Аква нето updo пенливи стил гел - 6.8 оз

Аква нето updo пенливи стил гел - 6.8 оз

DEN 119.76

Од стока
Достапно.

Идеален за танц, спортски или изведба.ИНДИКАЦИИ : Професионален стил.За сите стилови, вклучувајќи updos, бухти и ponytails.Идеален за танц, спортски или изведба.Светло, не flaking гел кој се поставува на вашиот стил, и суши мека, не е тешко.

За производот

Купувачите избираат и