• Свеж
На Оливија Колекција Сина Мобилен Телефон Pendant & Срцето Шарм 16 Синџир

На Оливија Колекција Сина Мобилен Телефон Pendant & Срцето Шарм 16 Синџир

DEN 454.80

Од стока
Достапно.

Фанки и модерен, со овој мобилен телефон pendant е совршен џеб пари подарок да се користи како порибување додатен, или роденденски подарок.Овој објект е направен од база на метал со емајл слој.Ова е идеален подарок за неа.

За производот

Купувачите избираат и