• Свеж
Vbestlife Преносни Мини 2G Флип Телефон, 2.4 во Екран Отклучен Ултра Тенок Флип Телефон Pocketsize Флип Телефон Поддржува Dual Картичка Двоен Режим на подготвеност HD Камера Заме?

Vbestlife Преносни Мини 2G Флип Телефон, 2.4 во Екран Отклучен Ултра Тенок Флип Телефон Pocketsize Флип Телефон

DEN 1332.00

Од стока
Достапно.

Мултифункционален Флип Телефон - Dual картичка двоен режим на подготвеност, поддршка слушалки, BT, аларм, јавете се на вибрации функции итн.Заменливи Батеријата Мини Флип Телефон - Со 1020m Ah батеријата, потрајни, откако полнење може да трае долго време, нема повеќе да се грижите за недостаток на електрична енергија.Долгата Употреба на Времето Samll Флип Телефон Направен од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши, обезбеди подолг животен век.Лесен за Употреба Преносни Флип Телефон - Лесен за ракување, со едноставна операција интерфејс, погодна за двете деца и постарите, се попогодни да го користите.Отклучен Студент Флип Телефон - Со три различни бои да се избере, ќе се најде еден ви се допаѓа, да ги исполнуваат на вашиот различните барања.Спецификација : Предмет Тип : Мини Флип Телефон Материјал : Пластични Тежина : Околу. 164g/5.8 оз Почетниот Екран Големина : 2.4 Картичка во Слотот : Dual Картичка Двоен Режим на подготвеност Меморија : 32 MB+32 MB Џек за Слушалки : 3.5 круг дупка Камера : 8 W пиксели Тип на Мрежа : 2 G GSM Јазици : англиски, француски, шпански, португалски, Малајски, Индонезиски, Тајландски, арапски, руски, грчки Капацитетот на Батеријата : 1020m Ah НИ Приклучок : 100-240 V Како да го користите : долго притискање на копчето, може да се користи при стартување Пакет Листа : 1 x Phone1 x Батеријата 1 x Полнач за Телефон.

За производот

Item Type:
Mini Flip Phone
Material:
Plastic 
Weight:
Approx. 164g/5.8oz
Home Screen Size:
2.4in
Card Slot:
Dual Card Dual Standby
Memory:
32MB+32MB
Headphone Jack:
3.5 round hole
Camera:
8W pixels
Network Type:
2G GSM
Languages:
English, French, Spanish, Portuguese, Malay, Indonesian, Thai, Arabic, Russian, Greek
Battery Capacity:
1020mAh
US Plug:
100-240V
How to use:
long press the power button, can be used when starting up
Package List:
1 x Phone1 x Battery :
1 x Phone Charger :

Купувачите избираат и