• Свеж
Задоволство Накит Beaded Кристал Потковица Посилни Braver Попаметни Телефон Шарм

Задоволство Накит Beaded Кристал Потковица Посилни Braver Попаметни Телефон Шарм

DEN 2059.20

Од стока
Достапно.

Beaded Сини Кристал Потковица со Среќа Нерѓосувачки Челик Врежани Се Посилни Отколку Што Изгледа Braver Од Верувате Попаметна Отколку Што Мислите Вие сте Телефон Шарм.Шарм големина е околу. 0.76 x 0.61 х 0.13 инчи (Hx Wx D), вклучувајќи јамка.Врежани Шарм големина е околу. 0.73 x 0.62 x 0,1 инчи (Hx Wx D).Врежани Шарм големина е околу. 0.73 x 0.62 x 0,1 инчи (Hx Wx D).Инспиративни цитат прави прекрасен подарок за graduations, и признавајќи достигнувања.Одговара На Стандард Главата Телефон Џек.Прашина Приклучок е компатибилен со Apple i Phone 4, 4s, 5, 6, 6s, падовите, i Pod Touch и многу повеќе.Одличен начин да декорирате вашиот телефон!.Beaded Кристал Потковица со Среќа Нерѓосувачки Челик Врежани Се Посилни Отколку Што Изгледа Braver Од Верувате Попаметна Отколку Што Мислите Вие сте Телефон Шарм.Шарм големина е околу. 0.76 x 0.61 х 0.13 инчи (Hx Wx D), вклучувајќи јамка.Врежани Шарм големина е околу. 0.73 x 0.62 x 0,1 инчи (Hx Wx D).Одговара На Стандард Главата Телефон Џек.Прашина Приклучок е компатибилен со Apple i Phone 4, 4s, 5, 6, 6s, падовите, i Pod Touch и многу повеќе.Одличен начин да декорирате вашиот телефон!Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Нашите производи се води безбедно, но не се наменети за деца 14 години и помлади.

За производот

Купувачите избираат и