• Свеж
ZEFOTIM ✿ Лабава Шорцеви за Женска Секојдневен Плажа Шарени Средината на Половината Појас Студент Шорцеви Панталони

ZEFOTIM ✿ Лабава Шорцеви за Женска Секојдневен Плажа Шарени Средината на Половината Појас Студент Шорцеви Панталони

DEN 108.00

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Памук.Еластична затворање.Блузи.Блузи.Блузи.Блузи.Блузи. ❤❤ЗА ZEFOTIM❤❤ Добредојдовте на ZEFOTIM Облека Продавница, ZEFOTIM е брендирана продавница кој се фокусира на жените и на мажите облека.Модата, удобноста, секојдневен, симпатична и секси дизајн, Т-маица, фустан, костим за капење, панталони, јакна сè, спортови, јога, партија, дневна, работа и други стилови, има одличен квалитет, јас апсолутно верувам дека ние ќе ви донесе нов шопинг искуство, ве молиме да ни даде шанса да ви послужи и ние ќе започне задоволување на шопинг патување за вас.✿Постојат илјадници облека да се избере за вас.Ако ви треба друг вид на женска и во машка облека, ве молиме кликнете на ZEFOTIM бренд име на тар.✿Секој клик на твое ќе биде нашата најголема поттикнување и афирмирање!❣ ЗАБЕЛЕШКА ❣ ЗАБЕЛЕШКА ❣ЗАБЕЛЕШКА❣ големината на нашите производи е Азија големина.Ве молиме проверете ја големината на табелата дадени во слика пред да ја купите и да ја додадете 1-2 големини.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : Четири seasons Gender : Women Occasion : Дневно,повремено,yoga Material : Polyester Pattern Тип : Stripe Style : Casual Waist Тип : Mid Closure Тип : Frenulum Pant Стил : Случајни pants Fit Тип : Regular What ќе добие : 1 КОМПЈУТЕР Панталони+1 PC Појас Големина : Мали | Боја : A-сива Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

За производот

Купувачите избираат и