• Свеж
Hemobllo 100pcs Hummer Затворач Канапи Lanyard Телефон Прстен на Рака Мобилни Ласо Lanyard Мобилен Телефон Прстен на Рака Видиме Рака Шарм Кабли

Hemobllo 100pcs Hummer Затворач Канапи Lanyard Телефон Прстен на Рака Мобилни Ласо Lanyard Мобилен Телефон Прстен

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

На уникатен дизајн и шарени комбинации се длабоко го засака народот.Можат да бидат врзани за вашиот телефон, и го носат на зглоб, која не е лесно да се изгуби и украдени.Исклучителна мобилен телефон синџир е дизајниран со железо тока и обоени јаже.Лесен, лесен за инсталација и отстранување, заштеда на време и напор.Исто така, може да се користи за камерата, MP3, копче синџир, паричник и други уреди.Опис 100pcs Hummer Затворач Канапи Lanyard Телефон Прстен на Рака Мобилни Ласо Lanyard Мобилен Телефон Прстен на Рака Видиме Рака Шарм Канапи Карактеристики - Боја : како што е прикажано;- Големина : 6. 00 X0. 60 X0. 10cm;- Материјал : полиестер, алуминиум и железо; Пакет, Вклучувајќи 100 x lanyards.

За производот

Купувачите избираат и