• Свеж
Sanrio Малку TwinStars Мобилен Телефон Мобилен Телефон Дигитална Камера Шарм Вратот Рака 52cm (Срцето)

Sanrio Малку TwinStars Мобилен Телефон Мобилен Телефон Дигитална Камера Шарм Вратот Рака 52cm (Срцето)

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Големина : За 20.47 (Целосна должина) инчен ( 52 см).Материјал : (На Рака) Полиестер (Делови) Железо Polyacetal.Големина : За 20.47 (Целосна должина) инчен ( 52 см) / Материјал : (на Рака) Полиестер (Делови) Железо Polyacetal.

За производот

Купувачите избираат и