• Свеж
Beaded Телефон Lanyard врвка за околу Рака рачно изработени љубовно Писмо Анти-Изгубени Телефон Синџир Keychain Мобилен Телефон String Шарм за Жени, Девојки(RT-K210065B)

Beaded Телефон Lanyard врвка за околу Рака рачно изработени љубовно Писмо Анти-Изгубени Телефон Синџир Keychain

DEN 251.76

Од стока
Достапно.

Материјали - Телефон шарм е направен со акрил, beaded со силна јаже.Во исто време, тоа е лесно да се инсталира и расклопување.Земете Го Со Вас - Овој телефон wristband лесно може да се залепи за телефонот случај или мобилен телефон, и рака на рака може да бидат обесени на зглоб на телефонот од паѓање или губење.Пакет содржи : 1 x phone рака.Секоја рака е уникатен, мали варијации во монистра и бои се нормални.Повеќе Апликации - Нашите телефонски lanyard е погодна за сите паметни телефони, исто така погоден за прикачување да камери, keychain, лични карти, и други електронски додатоци, чанта и други предмети.Исклучителна Декорација - Овие телефон шарм се погодни за роденден, одмори, секојдневно носење и каузална носат, одличен избор за давање како подарок да пријателки и пријатели, одговара за девојки и жени во повеќето век.Материјал : Acrylic Packing метод : opp Package вклучуваат : 1*Телефон Strap Quantity : 1 Pcs Size : во picture Weight : 11g Warm Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm девојче,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

За производот

Купувачите избираат и