• Свеж
10 Парчиња Насмевка Лице Beaded Телефон Шарм Рака Y2K Телефон Шарм Инди Телефон Синџир Beaded Телефон Lanyard врвка за околу Рака Виножито Акрилик Полимер Глина Монистра Keychain ?

10 Парчиња Насмевка Лице Beaded Телефон Шарм Рака Y2K Телефон Шарм Инди Телефон Синџир Beaded Телефон Lanyard

DEN 278.16

Од стока
Достапно.

Она што ќе добиете : ќе добиете 10 парчиња различни стилови насмевка лице beaded телефон шарм, кои вклучуваат голем број на интересни обоени монистра и симпатична овошје среќни лица, полн со лето; И секој телефон рака обемот мерки за прибл.од 5 инчи да 7.48 инчи, соодветна големина за да можете да ја користите и доволна количина за да ги задоволат вашите секојдневна употреба.Лесен за користење : beaded телефон lanyard рачниот зглоб со јаже на својот крај, која може да биде прикачен на вашиот телефон случај, и за околу рака може да висат на зглобот за да се спречи вашиот телефон од паѓање или губење, кој е лесен за употреба и да ви овозможи да носат повеќе предмети на вашата страна.Роман додатоци : виножито врвка за околу рака beaded е роман додаток, светла боја и атрактивен дизајн го прават тоа лесно да се одговара со вашиот мобилен, MP3 плеер, keychain, лични карти, U дискови, камери, зачин до сјај и забава во вашиот телефон.Убав подарок : овошје телефон шарм рака е дизајниран со симпатична елементи, вклучувајќи среќен лице, бисер, цвет и така натаму, што може да се убав подарок за девојка, сопруга и мајка на родендени, годишнини, празници, graduations, лето, плажа, забава, итн.Квалитет на материјалот : шарени рака beaded е направен од мек, керамички и акрилик материјал, направени од издржлив најлон јаже во серија, силен и сигурен, не е лесно да се пробие и да исчезнат, кој е издржлив за долго време се користи и чува светла боја за долго време.Дизајниран со шик елементи, телефон акрилик beaded е прекрасен подарок за вашите пријатели и семејство, тие ќе среќен да добиеш таков практичен подарок.Рачно изработени телефон шарм рака е погодна за како додаток на дискови, флеш меморија, чанти и други предмети, кои ќе ви донесе многу погодности.Доволни количини и око-фаќање на стилови може да се сретнат разни потреби.Карактеристики : Материјал : faux бисер, полимер глина, мека керамички и акрил, најлон Боја : multicolor Големина : како слика покаже Пакетот вклучува : 10 x Beaded телефон lanyard врвка за околу рака Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.

За производот

Купувачите избираат и