• Свеж
Телефон Шарм Kawaii Естетски Додатоци Beaded y2k Телефон Случај Wristlet Рака Бебето Писмо Стакло, Глина Монистра

Телефон Шарм Kawaii Естетски Додатоци Beaded y2k Телефон Случај Wristlet Рака Бебето Писмо Стакло, Глина Монистра

DEN 213.12

Од стока
Достапно.

✿Оваа beaded телефон рака е трендовски накит во ова лето, убава и висок квалитет. ✿Beaded телефон шарм е должината е совршен : 5.9 инчи +1.8 инчи.И тоа лесно може да се залепи за телефонот случај или мобилен телефон, и рака на рака може да бидат обесени на зглоб на телефонот од паѓање или губење. ✿Тоа е супер слатки, кога сте ја добиле како подарок за вашата ќерка, внука или најдобрата пријателка, таа ќе ви се љубовта.Поминуваат различни и кул лето. ✿Beaded телефон lanyard е направен со вештачки бисер +глина +стаклени монистра и beaded со силни најлон јаже.Во исто време, тоа е лесно да се инсталира и расклопување. ✿Страшни Услуги : 90-ден на Размена или Гаранција за враќање на Парите и ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми на вашата нарачка.

За производот

Купувачите избираат и