• Свеж
ELISE & FONDA CP198 Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Сина Лак Pendant Телефон Шарм за iPhone 11/ XS MAX/XR/X/8 Плус/7/6S/8/SE iPad и iPod

ELISE & FONDA CP198 Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Сина Лак Pendant Телефон Шарм за iPhone 11/ XS

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клупа,како што се i Phone 11 XS MAX XR X 8 Плус 7 7 Plus 6 8 S Плус SE i Pad и i Pod. 100% Сосема нов, Симпатична Малку Сино Лак дизајн (1 парче ).Мерење : прибл.1.5 cm (H) x 2.0 cm (W) x 0.4 cm (Г) за шарм.Материјал : Цинк Легура Метал ,Кристал Кристал ,Емајл Сликарство и Пластични Приклучокот.Ова е еден убав подарок за себе ,пријателите, вашето семејство и сакана.Тој е одличен додаток за вашиот iphone, да им даде на вашиот iphone прекрасна, заштита на вашиот i Phone е приклучните порта од прашина и lint. 1. 100 % Сосема Нов .Модерен & атрактивни мобилен Телефон Шарм Приклучокот. 2.Мерење : прибл. 1.5 cm (H) x 2.0 cm (W) x 0.4 cm (Г) за шарм pendant. 3. Симпатична Сина Лак Дизајн 4. Направени од цинк легура метал, рачно изработени, емајл сликарство и/ или кристали 5. Тоа е убав подарок за вашите пријатели, вашите родители, децата и сакана.

За производот

Купувачите избираат и