• Свеж
Wal пред Мобилен Телефон Носителот Може да се Разнишаат,Телефон Замав Автоматски се Тресат Движење Четка Чекор Безбедност Wiggler Тресат Шаване Уред Автоматски Замав

Wal пред Мобилен Телефон Носителот Може да се Разнишаат,Телефон Замав Автоматски се Тресат Движење Четка Чекор

DEN 506.16

Од стока
Достапно.

Направен од висок квалитет на метал и пластика,тоа е издржлив за да го користите,тежи само 354g/12.5 мл и е многу лесен и може да се користи во секоја прилика.Важат за повеќето од СТАН на пазарот, како што се : smart нараквица, Wechat движење, а шума, се преправам дека сте водење и имаат вашите We Chat програма снимање на вашиот чекори automaticallyetc.Тоа исто така може да се користи како мобилен телефон протезата со добар приказ на екран, лесно да се преземе.Батеријата или USB полнењето да работат, лесен за употреба.Совршен подарок за вашите пријатели или семејството, добар занает украс,Дали сакате да се рангира на прво место во We Chat спортски вта?Тогаш ова е вашиот најдобар избор.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Се преправам дека сте водење и имаат вашите We Chat програма снимање на вашиот чекори автоматски.Тоа исто така може да се користи како мобилен телефон протезата со добар приказ на екран, лесно да се преземе.Батеријата или USB полнењето да работат, лесен за употреба.Совршен подарок за вашите пријатели или семејството, добар занает украс.

За производот

Material:
Metal & Plastic
Weight:
354g/12.5oz
Battery Model:
4*AA Battery (NOT included)
Color:
As pictures shown
Size:
20*11*11cm/4.7*4.3*4.3inch
Package List:
1Set x Mobile Phone Wiggle Device :
1 x USB Cable :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачите избираат и