• Свеж
ELISE & FONDA TP8 Нов Тип-C Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Симпатична Круг Почетната буква H Pendant Мобилен Телефон Шарм за Samsung Галакси/Huawei/OnePlus/Xiaomi/oppo Нови Android Телефони(

ELISE & FONDA TP8 Нов Тип-C Полнење преку USB Порт Анти Прашина Plug Симпатична Круг Почетната буква H Pendant

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Тип-C USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за Нови Android Телефони како што се Samsung Галакси Huawei Чест One Plus Xiaomi oppo и така натаму. 100% Сосема нов, Симпатична Малку Круг Почетната Буква H Шарм дизајн (1 парче ,Blanchedalmond боја ).Мерење : прибл.1.2 cm (H) x 1.2 см (W) x 0.2 cm (Г) за шарм.Материјал : Цинк Легура Метал ,Кристал Кристал ,Емајл Сликарство и Пластични Приклучокот.Ова е еден убав подарок за себе ,пријателите, вашето семејство и сакана.Тој е одличен додаток за вашиот iphone, да им даде на вашиот iphone прекрасна, заштита на вашиот i Phone е приклучните порта од прашина и lint. 1. 100 % Сосема Нов .Модерен & атрактивни Тип C USB приклучок или порт за Полнење мобилен Телефон Шарм Прашина Приклучокот. 2.Мерење : прибл. 1.2 см (H) x 1.2 см (W) x 0.2 cm (Г) за шарм pendant. 3. Симпатична Круг Почетната Буква H Дизајн( Blanchedalmond боја ) 4. Направени од цинк легура метал, рачно изработени, емајл сликарство и или кристали 5. Тоа е убав подарок за вашите пријатели, вашите родители, децата и сакана.Pls се чувствуваат слободни, ако не знаат.

За производот

Купувачите избираат и