• Свеж
Тропски Напуштен Остров - Плажа, Океан Универзална Одговара 3,5 мм Слушалка Слушалки Џек Шарм Анти-Прашина Приклучокот одговара на Мобилен Мобилен Телефон iPhone, iPod, iPa

Тропски Напуштен Остров - Плажа, Океан Универзална Одговара 3,5 мм Слушалка Слушалки Џек Шарм Анти-Прашина Приклучокот

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Приклучок директно во вашиот џек за слушалки.Држи областа слободни прашина и остатоци.Вклучува уретан спакувани дизајн на двете страни од 15mm дијаметар на метален шарм.Одговара на стандарден 3,5 mm приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони и музички плеери.Работи на iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.

За производот

Купувачите избираат и