• Свеж
ikasus Телефон Шарм Рака - Kawaii Смајли Лице Ѕвезда Beaded Телефон Lanyard врвка за околу Рака - Виножито Акрилик Полимер Глина Бисер Телефон Синџир Телефон Украси Шарм Keychain за

ikasus Телефон Шарм Рака - Kawaii Смајли Лице Ѕвезда Beaded Телефон Lanyard врвка за околу Рака - Виножито Акрилик

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

1 High-квалитетни Материјали : направен од високо-квалитет мека керамички и акрилик материјал,направени од издржлив најлон јаже во серија, силни и издржливи,не е лесно да се скрши,Телефон Шарм е многу погодна за жени и девојки.BEADED ТЕЛЕФОН ШАРМ : ЕДНА симпатична начин да accessorize!Телефон синџири се новиот летен тренд дека секој треба да хоп на.Тие не се само слатки, тие помогне да се заштитат вашиот телефон!Носете го како wristlet или нека dangle, можете да одлучи.Анти-Изгубени Функција : Нашите Креативни Мобилен Телефон врвка за околу Рака може да биде лесно да се залепи за Телефонот Случај,и рака на рака може да бидат обесени на зглоб на телефонот од Паѓање или Губење.И телефонски синџир јаже е доволно силни за да издржат објекти како што се телефони,камери,keychains,U дискови,трепка,чанти, итн.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овој мобилен телефон string е cutest додаток за вашиот мобилен и лесно можат да бидат прикачени на било кој телефон случаи.Само јамка преку вашиот mute копчето дупка или други отворање страна на вашиот телефон случај.Можете да одат слободни раце со овој телефон wristband.PREFECT ПОДАРОК : Додадете малку боја на вашиот телефон со оваа симпатична и слатка трендовски пастелни мушка телефон шарм, пенливо и светли пастелни бои ќе ја носите вашата добра атмосфера секојдневието!својата совршена за ова Лето време како подарок за вашите пријатели, соученици, наставници и себе!.Функција : Анти-изгубени синџир : ова Можете да го користите телефонот синџир да се откажам од вашиот телефон на вашиот зглоб за да спречите случајно губење на вашиот телефон.Тоа исто така може да се користи како исклучителна schoolbag pendant, автомобил копче pendant и други украси.Висок-квалитет виси синџир : мобилен телефон синџир е направен од високо-квалитет на полимер глина и акрилик материјал, кој е безбеден и еколошки, со светли бои и нема да исчезнат.Повеќе стилови : Бохемски стил мека керамички beaded мобилен телефон синџир, содржи многу интересни мали привезоци, како што се "ЉУБОВ" писма, смешковци се соочува, љубов срца, овошје, кристали, стакло цвет монистра, многу симпатична.Различни стилови за да изберете од, да ги задоволат вашите индивидуални потреби, секогаш постои една ќе ви се допадне.Декорација додатоци : Едноставен и романтични дизајн, декорирате вашиот телефон, око-фаќање и да добијат комплименти за секоја прилика.Најдобар подарок : Еден добар подарок за семејство и пријатели, многу погодна за дипломирање, роденден, Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените, свадба годишнината подароци.Опис : Материјал : Полимер глина + пластични + acrylic Chain должина : 28cm/27cm/28.5 cm/26cm/28.5 cm Lanyard должина : 5cm Packing листата : 1x Мобилен телефон синџир.

За производот

Купувачите избираат и