• Свеж
KASOS Прашина Plug-Слушалка Џек Додатоци Bling Сјајна Сјајот Искра Дијаманти Rhinestones Камења со Tassel/Мобилен Шарм/Прашина Plug/Уво Џек за iPhone Xs Max, за iPhone XR, за iPhone Xs

KASOS Прашина Plug-Слушалка Џек Додатоци Bling Сјајна Сјајот Искра Дијаманти Rhinestones Камења со Tassel/Мобилен

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone Xs Max / i Phone XR / i Phone XS / i Phone X / i Phone 8/7 Плус 5.5" / i Phone 8/7 4.7". ★Специјално дизајниран за да ја засолниште вашите уреди прашина, шок, гребење и удари и други дневна штета Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Безбедна Капка Заштита, шок-апсорбирање на аглите кој ги штити против капка, гребнатини, испакнатини и повеќе.Порцелански Украс Ние дизајниран случај со разни модни стилови.Можете да најдете паричникот случај, TPU случај, PC случај, силикони случај и на секој друг вид на случај во KASOS.Добредојдени сте да го изберете вашиот омилен случај во нашата продавница.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил без двоумење, ви благодариме!Експрес Испорака Метод : 1. FBA 2.Превозот од страна на Продавачот, ќе биде предаден во рок од 48 часа.Пакет За заштита на објекти, ние ќе ги пакет item(s) со пена за пластична кеса.Вашите коментари се 100% многу загрижен.Ако ви се допаѓа нашите производи или имате било какви сугестии, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, или да ја напуштат преглед или повратни информации до нас.

За производот

Купувачите избираат и