• Свеж
5Pcs Beaded Телефон Lanyard врвката за околу Рака, Smiley Face Beaded Телефон Шарм, Овошје Ѕвезда Бисер Виножито Боја Beaded Телефон Синџир Рака за Жените Девојка

5Pcs Beaded Телефон Lanyard врвката за околу Рака, Smiley Face Beaded Телефон Шарм, Овошје Ѕвезда Бисер Виножито

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Совршен Натпревар : Ова beaded телефон шарм синџир е опремен со смешко лица, ѕвезди, срца, овошни, цветни дезени.Случаен комбинација на различни монистра може да ги исполни боја за појавување на барањата на вашата различни мобилен телефон случаи, и лесно може да одговара на нив со вашата облека.Широко се Користи : рака на рака е доволно силни за да издржат предмети како мобилни телефони, паричници,камери, MP3, keychains, лични карти, U дискови,автомобил копчиња, лесен електронски додатоци, чанти и други предмети.Високо-квалитетни Материјали : Оваа симпатична телефон шарм ремени е направен од faux бисер+акрилик монистра+ полимер глина, string, заедно со силни најлон јаже, не е лесно да се пробие надвор.Најдобар Подарок Избор : А слатка мала додаток за да се добие за вашиот сакан или за подарок на ваш пријател.Обично се дава за нејзиниот Роденден, Валентин, Божиќ, Денот на Благодарноста и повеќе.Големина На : beaded телефон синџир е 7.1".Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-2cm да бидат различни.Материјал : faux бисер+акрилик монистра+ полимер глина Lanyard должина : 6-9 инчи Пакетот вклучува : 5 Pcs Beaded Телефон Lanyard врвката за на Рака.

За производот

Купувачите избираат и