• Свеж
FANZHE Телефон Lanyard, Вратот Виси Рака Назад Налепница, Дијагонала Рака Вратот Виси Мозок, Crossbody Печ Телефон Lanyards(Сина)

FANZHE Телефон Lanyard, Вратот Виси Рака Назад Налепница, Дијагонала Рака Вратот Виси Мозок, Crossbody Печ Телефон

DEN 1509.60

Од стока
Достапно.

Компатибилност : Ова рамо, рака телефон рака одговара на било кој телефон случај со полнење дупка.Нема потреба да се грижите за телефонот да бидат отфрлени или неоправдан.Совршен прилагоди На : ергономски дизајниран високо-квалитетни tether е совршен за полнење дупка на вашиот паметен телефон случај.Контрола печ е разноврсна и тенки доволно за поддршка на безжични/жичен полнење и слушање музика.Издржливи и преносни : Направен од високо-квалитетни материјали, тоа нема да предизвика било каков притисок на вратот или рамениците.Можете да ги ослободите вашите раце и да уживате во рацете-слободен разговор кога сте зафатени.Широк спектар на апликации : мобилен телефон може да се користи удобно во текот на патувањето.Таа е идеална мобилен телефон додатоци за мажи и жени во секојдневниот живот.Анти-кражба : Тоа ќе го направи на телефон безбедно и лесно да се користи во вашиот поглед.На цврсти метални тока и безбедност tether ќе го заштити вашиот телефон од случајно испуштање.Големина Детали : Карактеристики : Не-исчезнува, Мултифункционални, Washable Cable Должина : 160cm/62.99" (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x Phone Lanyard(Другите Не се Вклучени),1 x Card Color : Црна, Бела, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Виолетова, Зелена, Розова, Orange Material : TPUType : Телефон Lanyard Cable Должина : 160cm The виси lanyard се перат, носат-отпорни, и не бледнее, кој има долг животен пат.Што виси lanyard може да го заштитите вашиот телефон од загуба и да падне.Направени од TPU материјал, телефонот lanyard е еко-пријателски, издржливи и трајни производи за употреба.Тоа нема да предизвика ефект на полнење на вашиот телефон.Должината на телефонот lanyard е 160cm.Телефонот lanyard е погодна за многу видови на мобилни телефони.

За производот

Купувачите избираат и