• Свеж
Левиевите машка Јакна возач на камион

Левиевите машка Јакна возач на камион

DEN 1344.00

Од стока
Достапно.

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Хитови на колкот; Редовно се вклопуваат; Прилагодливи копчето корселе.Оригиналниот жан јакна од 1967 година. Носат својата вистинска големина за да се добие напор одговара-како-a-ракавица изгледа или големина и имаш совршен слој да се фрли над вашата омилена качулка.Добива подобри со текот на времето со природни исчезнува, дамките и дупки.Оригиналниот жан јакна од 1967 година. Симбол на само-изразување за децении, и одлична почетна точка за прилагодување.Добива подобри со текот на времето од природни носат со исчезнува, дамките и дупки.

За производот

Купувачите избираат и