• Свеж
Pacifier Клип Носителот за Бебето, RISHTEN Унисекс Binkley Носителот Клипови Силикони Passie Клип Teethers за Бебиња Момчиња и Девојки Божиќ Подарок Туш 2 Пакет (Леопард Печати, Беж)

Pacifier Клип Носителот за Бебето, RISHTEN Унисекс Binkley Носителот Клипови Силикони Passie Клип Teethers за

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рачно изработени : RISHTEN pacifier клипови се рачно изработени со меки силиконски монистра за голема мулти-цел на дизајнот.Направени од мека храна одделение силиконски, BPA Free, без phthalates, кадмиум, олово, ПВЦ, или метали.Закачите на Било Pacifier/Soother/ Binky/ Атарот : RISHTEN атарот синџири закачите на било binky или играчка, се зацврсти на клипот да бебе облека, bibs, burp облека, ќебиња, автомобил места и повеќе.Llight тежина Pacifier клипови се лесно може да се закачите на повеќето pacifier и teething играчки за teething бебе.Корисни Бебе Додаток за Нова Мајка : убава и суптилни desiged задржи бебето pacifier или teething играчки тесно со вашето бебе Уста, функционална бебе додаток придружни со бебето раст, никогаш не го изгубил pacifier.Мека И Издржливи Paci Клипови : Џвакање алка за сетилните деца треба, користејќи згодна неутрални бои chewable монистра и двојно тема string, потрајни од другите,soothie pacifier клип за бебе момчиња и девојки.Чистење Лесно : Машина Перат, машина за миење Садови Безбедно(врвот rack); Комора за Безбедно, Замрзнување за дополнителна Болка.Рака мие.Се чисти со сапуница вода или избрише со влажна крпа.Се исуши пред складирање.Имајте pacifiers чисти и исклучување валкани подови.Задржи вашето бебе е pacifiers или teether играчки на облека.Смири teething болка за вашето бебе во teething време.Како убави додатоци со pacifier за вашето бебе.Разни на стилски боја комбо монистра ќе го привлече вашето babys визуелна внимание.Уникатен pacifier клипови форми и шарени монистра бои визуелно стимулирање, моторни и сензорни, помагајќи им да развијат когнитивни и фини моторни вештини.Имајте pacifiers чисти и исклучување валкани подови.Задржи вашето бебе е pacifiers или teether играчки на облека.Смири teething болка за вашето бебе во teething време.Како убави додатоци со pacifier за вашето бебе.Разни на стилски боја комбо монистра ќе го привлече вашето babys визуелна внимание. 2 парчиња силиконски pacifier клипови+ Инструкции(Pacifier не се вклучени).

За производот

Купувачите избираат и