• Свеж
Морски Живот Ѕид Tapestry,Shorping 60x60Inches Виси на Ѕидот Tapestry за Décor Дневна Соба Dorm Ајкули

Морски Живот Ѕид Tapestry,Shorping 60x60Inches Виси на Ѕидот Tapestry за Décor Дневна Соба Dorm Ајкули

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

Полиестер & Полиестер Смеса.Произведено во САД или Увезуваат.Големина : 60x60 (150 X150cm) кит ајкула tapestry.Добра еластичност и отпорност на абење,тоа е убав украс за вашата соба.Бренд : Shorping.Направени од издржлив памук Полиестер платно материјал кој материјал е издржлив, удобно и кожа-friendly за кул tapestry ајкула.Слики од слатки ајкула tapestry отпечатоци се претенциозност,боите се светли, текстурата е јасно.Сликите се печатат на само една страна на Розата tapestry што е пореално, шарени.Кит ајкула tapestry се добри подароци за вашите родители,пријатели и деца.Рачно или во машина за миење под нежен циклус ќе и се во Ред и да користите благ детергент со ладна вода.Дрво Камин tapestry за вашата дневна соба,спална соба,канцеларија,Апстракт Mable tapestry, ѕид виси оркестарот, bedspreads, завеси итн.Дајте му на вашиот домашен топол и уникатно искуство, удобно и меко уживање.Големина : 60" L x 60" W | Боја : Мулти 4.

За производот

Купувачите избираат и