• Свеж
Modefa Исламската Турски Дома Ѕид Оркестарот Kaba Вратата Куранот Tapestry Црна Сребро Злато (Tapestry Само)

Modefa Исламската Турски Дома Ѕид Оркестарот Kaba Вратата Куранот Tapestry Црна Сребро Злато (Tapestry Само)

DEN 1055.52

Од стока
Достапно.

Kaba Вратата Ѕид Tapestry + Kaba Реплика КОМБО Подарок Сет!.Купи tapestry сам ИЛИ како комбо се справи!Сет вклучува 1 Ѕид Tapestry И 1 Kaba Реплика Оркестарот Парче.Tapestry Информации : Големина 46 x 26.5 во.Направен да личи на изгледот на Kaba вратата, оваа tapestry е навистина мора да имаат дома декор парче!Карактеристики стихови од Куранот во убаво сложена злато и сребро арапски calligraphy.Kaba Информации : 4.5 во висок, 4x4in база.Направени од смола.Направен во Турција.Боја : Tapestry Само.

За производот

Купувачите избираат и