• Свеж
Qubjus Мал Правоаголник Tablecloth Ноќни Табела со Пом Пом Tassel Прашина Доказ Покрие Дома Tabletop Салон Шамија Оркестарот (18 x 40 инчи, Браун)

Qubjus Мал Правоаголник Tablecloth Ноќни Табела со Пом Пом Tassel Прашина Доказ Покрие Дома Tabletop Салон Шамија

DEN 551.76

Од стока
Достапно.

Премиум материјал : Направен од добар квалитет Жанила ткаенини, кој е издржлив за да го користете, мека, анти-навремено и анти-намалување.Големина : 18" x 40"(45 cm x 100cm) во правоаголна форма, на плоштадот tablecloth.Оваа мали правоаголни tablecloth wii биде совршена декорација за вашиот дом.Дома Декорација : Погоден за ноќни маса, чај маса, ноќната, ноќта маса, крајот на маса, мала тркалезна маса, sqaure маса, правоаголна маса, мала кафе на маса, чевли кабинет, фрижидер, машина за перење, ТЕЛЕВИЗОР, гардероба или на други апарати.Тоа ќе биде одличен избор за вас да оркестарот вашиот дом.Уникатен Дизајн : Користење на минималистички Нордиските стил на дизајн, кул бои со симпатична pompom tassels, едноставна и великодушни во исто време, направете ја вашата мебел полн со агилност.Лесно да се Грижи : Машина перат во ниска температура или ладна вода, нежно циклус; Рака мие најдобри, собори сува на ниска топлина или да се постават рамен да се исуши.Детали : Материјал : Chenille Color : Сива, Прашливи Роуз,Сина, Кафена, Turquoise Optional Големина : 45*80см , 45*100cm , 45*120cm Карактеристики : Dustproof Рака мие најдобри, собори сува на ниска топлина или да се постават рамен да се исуши.Совети : 1. Ќе има знаци на виткање, откако ќе бидат поставени.Можете да ги користите железо ниво (забелешка на температура).

За производот

Купувачите избираат и