• Свеж
Карирани Табела се Тркалаат (црно-бело) Партија Додаток (1 број) (1/Pkg)

Карирани Табела се Тркалаат (црно-бело) Партија Додаток (1 број) (1/Pkg)

DEN 679.68

Од стока
Достапно.

Големина е 40-Инчен од 100 Метри.Пластичен Материјал.Табела Декорација. 1 по пакет.Партија Додаток.Checkerd Табела се Тркалаат, Мерки четириесет-Инчен од сто метри, на ролна, пластичен материјал, табела декорација.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

За производот

Купувачите избираат и