• Свеж
XLX ТРЕВА Трева Табела Тркач 12 x 90 Инчен, Зелена Вештачки Tabletop Оркестарот за Свадба, Роденден, Банкет, Бебе Туш

XLX ТРЕВА Трева Табела Тркач 12 x 90 Инчен, Зелена Вештачки Tabletop Оркестарот за Свадба, Роденден, Банкет,

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

Вклучени 1 пакет вештачка трева табела тркач/12in x 90in, доволно долго да седат 6-10 луѓе.Не-токсични Материјали : ЈП синтеза трева, 1" куп висина.Меки и удобни.Се донесе реална природен изглед за вас.Пријателски Квалитет : Безбедно за деца и домашни миленици.SGS сертификација.Оган-Отпорни.Ветувам нема да исчезнат во 6-8 години.Лесен за Чистење : синтеза трева табела тркач дното има дренажа дупки, само исплакнете со вода цевка.Широка Употреба : Внатрешен-надворешен декорација, за свадба/партија/булчински бебе туш.Исто така може да се користи како кат тепих. 100% Не-токсични Јсв Ден партија, Вечера, камп.Минијатурни Украс Градина куклена куќа DIY Трева.Лесно да се намали!Се чувствуваат слободни да се намали за големина или форма вашата потреба.Големина Опции : 12"x36"/12"x72"/12"x90"/12"x108"/12"x120".Обезбеди мали димензии, големи димензии, различни големини на табела тркачи.Кажете збогум на taditional ткаенина табела тркач!Направи различни во потрага по вашата свадба забава, роденден, вечера, бебе туш, банкет!Идеален декорација за повеќето тема партии, шумата, магија, животни, farmhouse, манор, алиса и земјата на чудата партија.Ако ви се допаѓа спортот, како што се фудбал, бејзбол, голф, спортови или активности со трева елементи, трева тркач мат може да се користи за декорација или како ударни влошки за спорт. 1 пакет лажни трева табела tunner Size : 12"x36"/12"x72"/12"x90"/12"x108"/12"x120"Материјал : Не-toixc PERealistic и Мека вештачка трева приказна тркач.За Велигден, Св. Патрик, Божиќ, итн.За Велигден, Св. Патрик, Божиќ, итн.Свадба прием, Роденден партии, Крштевки, Уметност говорница итн.Со семејство, пријатели, соседи, колеги итн.

За производот

Купувачите избираат и