• Свеж
GRANDDECO Празник Божиќ Маса Тркач 13x68, Cutwork Везени Флорални Божиќ Сина Свеќи Салон Шамија Табела Topper за Дома за Јадење Божиќ Tabletop Декорација

GRANDDECO Празник Божиќ Маса Тркач 13x68, Cutwork Везени Флорални Божиќ Сина Свеќи Салон Шамија Табела Topper

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

Зошто да се користи Tablecloth?На трпезариска маса е некомплетна без табела Tablecloth,тоа може да се задржи вашата маса се чисти и, исто така, ги красат вашата маса .На Арт Деко Дома Продавницата Ви Овозможува Елегантен Животот и Подобрување на Квалитетот на Живот.Овие празнична маса декорации дефинитивно ќе ве стави во расположение за одбележување на посебен ден!Ние обезбедуваме Дом Божиќ, денот на Благодарноста 4.Можете да изберете големина во согласност со вашето барање.Ако постои нешто што сте заинтересирани во, добредојдовте на продавница на Арт Деко Дома !МИЕЊЕ : Лесно се Грижи, Машина перат.Не кајгана, собори сува ниска и топло со железо ако е потребно, без брчки, не исчезнува, останува исто и како нов и по секое миење. 【МНОГУ ПОВЕЌЕ ДА се КУПУВААТ ЗА】Повеќе везени cutwork табела тркачи и placemats се достапни во овој дизајн. 【Perfet Дома Декор】Нов Стилист божиќ маса тркач и placemats високо ажурирање на вашата трпезариска маса и кујна оркестарот,достапни во повеќе бои и дизајни лесно да го промените кујната или трпезарија е декоративни тема,Одлична за СКАРА, под кафематот, патио, денот на Благодарноста и Божиќна вечера, надворешни лица.Совршен за Божиќ сезона да ги красат вашата tabletop за одмор семејни собири.Ние се обидуваме моето најдобро да ги задоволат вашите потреби од различни аспекти.Исклучителна шиење обезбедува заштита на маса и мебел, ви обезбедува со поголема удобност, и ги штити табела површина од топла садови, гребнатини, и spills, а носат елеганција на вашиот јадење искуство.УСЛУГА ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања, предлози, прашања или проблеми.Да ви обезбеди со поголема удобност, а во исто време да донесе елеганција на вашиот јадење искуство.Посетете ја Продавницата за повеќе убави производи од продавница на Арт Деко Дома.Јули Велигден Свети Патрик Ден Пролет&Лето Океанот тематските табела тркачи и palcemats.Нашите табела тркачи и placemats се дизајнирани од страна на професионалци и цените се многу поволни. 【Високо-квалитетни Материјали】Направен од 100% висок квалитет на полиестер влакна, трајни, носат-отпорни, и навремено-отпорни.【Божиќ Маса Тркач и Placemats】Исклучителна applique везови божиќ свеќа табела тркач и placemats ќе додадете повеќе празнична атмосфера, и направете ја вашата Божиќна вечера повеќе пријатни.На tablecloth имаат различна големина .

За производот

Купувачите избираат и