• Свеж
На допир за Контрола на Маса Светилка со 2 Полнење преку USB Порти, Boncoo 3 Начин Dimmable од Страна на Маса Светилка со Злато Birdcage База на Современи Ноќната ламба USB Ноќни Ла?

На допир за Контрола на Маса Светилка со 2 Полнење преку USB Порти, Boncoo 3 Начин Dimmable од Страна на Маса

DEN 2378.40

Од стока
Достапно.

????Допирни за да ја Прилагодите Јасноста на боите : Ова dimmable допир ноќната ламба лесно може да се претвори или исклучите со прст да се допира. ????LED Сијалица се Вклучени : Пакет доаѓа со A19 LED lumiled крушка, 6 W led сијалица е еквивалентно на 60 W блескаво сијалица, може да трае и подолго, но се користи помалку енергија отколку редовни светилки, Ако сакате да го промените сијалица, како сакате, не во текот 60 W блескаво светилки се во голема мера се препорачува.Комбинирање со леснотијата на допирање за вклучување/исклучување и светлината прилагодувања, не треба да се изпортвам за префрлување.Висока светлинаАко сакате да го читате пред спиење, но светлото во спалната соба е премногу блескави, само го вклучам оваа ламба и промена на висока светлина.На допир-се активира Ноќни ламби има 3 нивоа на осветленост за избор, вие може да го избере најдобриот осветлување на аголот за да се приспособат на различни услови.Тоа е, исто така прекрасен подарок за вашето семејство или пријатели!.Дали ви се караше да се најде напојување за полнење на вашиот телефон?Со овој USB модерен акцент светилка, ти никогаш нема да ја имаат оваа навреденост.Со цел да им понудиме на нашите клиенти најдобри купување искуство и исто така одговара на нашиот 3-начин dimmable табела светилка совршено, ние специјално изберете го ова A19 6 W 2700 K E26 LED сијалица, што е пријатно за очите со треперење бесплатно,помалку бучна осветлување, го спречува чувството на вртоглавица, не повеќе визуелна замор.

За производот

Купувачите избираат и