• Свеж
Допрете Табела Светилка со Безжично Полнење и USB Полнење Пристаништа за Кревет во Спалната соба Дневна Соба( Сијалица Вклучуваат)

Допрете Табела Светилка со Безжично Полнење и USB Полнење Пристаништа за Кревет во Спалната соба Дневна Соба(

DEN 1497.60

Од стока
Достапно.

????【3 Начин се Изедначи Dimmable Допир Контрола】На dimmable ноќни табела светилка нуди 3 ниво на осветленост options (Ниска, Средна, Висока).Едноставно допрете каде било на метални шипки за да ја прилагодите осветлување за да ги задоволат вашите различни потреби. ????【Безжични Полнење Технологија】Безжичен полнач погоден за сите видови на мобилни телефони со безжично полнење функција(5 V/2 A).Стави телефонот на безжични полнење подлога за на маса светилка, и телефонот ќе се наплаќа автоматски. ????【Полнење преку USB Порти и Безжични 】 Ние додадете висок квалитет на вграден-на полнење преку USB порти(5 V/2 A) во нашиот допир контрола маса светилка.Можете да ја полните вашата електроника, без разлика на светилка е вклучено или исклучено. ????【Минималистички Дизајн За Дома】Овие допир контрола dimmable табела светилки се навистина совршен за украсување насекаде на вашиот дом.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна соба.(LED Сијалица Вклучуваат). ????【Услуги на клиентите】Спалната соба светилка доаѓа со 90 ден кавга-бесплатно гаранција.Ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Зошто да го одберете нашата Маса Светилка?⭐【Удобно Блескав】- Нашите Ноќни ламби се создаде убава и пријатна чувства во куќата кога трошење на време со вашето семејство како лен ткаенини сенка омекнува светлина што го прави подобро за заштита на вашите очи.⭐【Висок Квалитет на Безжични Брзо Полнење и USB Порт за Полнење】 - Овие посебни карактеристики, ќе ви овозможи да ја полните mobil мобилни телефони, љубезно читателот, Ipad, моќ банки, apple се види, ехо, било USB или AC штекер powed уреди, без разлика на допир светилка е вклучено или исклучено, создаде повеќе погодност за вашиот живот.⭐【Напредни 3-Начин Dimmable Допир Контрола Функција】 - Одличен Божиќ или Нова Година на подарок за постари и децата, само допрете насекаде на метални шипки за контрола на ноќни табела светилка(Низок, Среден, Висок, ИСКЛУЧУВАЊЕ).На ниска осветленост е одлична за ноќната, средна осветленост е погодна за основните секојдневниот живот и висок еден е appropricate да се игра електроника.⭐【100% Задоволство Гаранција】-Ние се стави на клиентите задоволство наш врвен приоритет и да се обезбеди 24 месеци гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ќе имаат тенденција на вашето барање во рок од 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и