• Свеж
Модерната Современа Табела Светилки Сет од 2 со Полнење преку USB Порт Бранеа Злато Отвори Прстен Бела Правоаголна Сенка за Дневна Соба и Спалната соба на Куќата Ноќ?

Модерната Современа Табела Светилки Сет од 2 со Полнење преку USB Порт Бранеа Злато Отвори Прстен Бела Правоаголна

DEN 508.80

Од стока
Достапно.

Сет од 2 USB табела светилки.Секој е 28 1/2" висок целина.Основи се 7 1/2" широк x 4 1/2" длабоко x 2" висока.Нијанси се 16" широк x 10" длабоко x 10" висока.Тежат 11 кг.Користете два максимум 150 вати стандард-медиум база A21 светилки (не се вклучени).On-off штекер прекинувачи.Отворете прстен дизајнер светилки.Модерна luxe поглед од 360 Осветлување бренд.Вграден USB - 2 A полнење пристаништа за телефони и други електроника.Бранеа злато заврши.Бела правоаголна нијанси. 7 метри долги јасен глас.Чувајте вашиот паметен телефон, таблет и други електроника наполнет и подготвен да се користи со овој сет на дизајнер USB табела светилки.Од 360 Осветлување бренд, лампи секој имаат полнење преку USB порта за да им помогне да ги задржи вашите електроника обвинет нагоре.Тие функција отворен прстен база во бранеа злато заврши, а се покриена со бели правоаголна нијанси.

За производот

Купувачите избираат и