• Свеж
На допир за Контрола на Маса Светилка Постави на 2, 3 Начин на Допир Ноќни Светилка со Беж Абажур Dimmable Табела Светилка Slub База, Модерен Амбиент Светлина Ноќната Ламба

На допир за Контрола на Маса Светилка Постави на 2, 3 Начин на Допир Ноќни Светилка со Беж Абажур Dimmable Табела

DEN 887.76

Од стока
Достапно.

⭐️【3 Начин Dimmable Допир Контрола】пар на допир ноќни светилки се многу едноставни за употреба, дури и за деца или постар лесно може да се справи со неа, само допрете каде било на lampholder или базата за да ја прилагодите светлината од низок, среден, висок, off (исклучено).Нискиот режим би можел да служи како ноќ светлина, средни режим може да се користи во основните секојдневниот живот, како и високо режим е погодна за читање или работа. ⭐️【Минималистички Дизајн За Дома】Со отворен врвот slub имитација на свила крпа сенка и црна бамбус заеднички метална база, се направи од страна на маса светилка елегантен outlook, кој е совршен за да ги красат во дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Тоа е исто така прекрасен подарок избор за пријател или семејството. ⭐️【2 Пакет 6 W LED Светилки Вклучени】Да одговара на dimmable табела светилка совршено, ние додадете 2 dimmable 6 W 2700 K LED светилки во пратката, не треперење, не зуењето (6 W led сијалица е еквивалентно на 60 W блескаво сијалица), само троши 6 W енергија, но се обезбеди доволно осветлување, значително ја намали вашата електрична сметка. ⭐️【Совршен Димензија и црна бамбус заеднички метална база, го прави лесно да го подигнете вашиот дом со стил, голем плус за вашата дневна соба, спална соба, детска соба, студија сала и канцеларија.Топли совети.

За производот

Купувачите избираат и