• Свеж
Банкари Светилка со 2 USB Порти, Допир Контрола Зелено Стакло Маса Светилка, 3 Начин Dimmable Табела Светилка, Месинг База, Гроздобер Светилка за Спалната соба, работното ?

Банкари Светилка со 2 USB Порти, Допир Контрола Зелено Стакло Маса Светилка, 3 Начин Dimmable Табела Светилка,

DEN 1535.76

Од стока
Достапно.

Иконите .светилка треба да биде далеку од магнетното, влажен, или прегревање на животната средина, или на друго место на допир contol функција ќе пропадне;.Нашите фиксни стакло сенка може да проштална за кршење на ризик за да максимално се протега, но сепак треба да се постапува со посебно внимание како стакло е кревка.Банкарите маса светилка е веројатно еден од најпрепознатливите биро светилки во светот, во голема мера, поради неговата честа појава во филмови и ТВ-емисии.И сега ние им овозможат на оваа банкари, табела светилка со 2 полнење преку USB порти, допрете contol затемнување fuction, полиран месинг заврши, вкупно различни ново искуство за класичен маса светилка, дефинитивно мора да се купи за вашиот дом/работен простор!!.Она што ние го добиете од оваа Маса Банкари Светилка : .Единствен цврст табела светилка, класичен изглед никогаш не излезе на стил. полиран месинг заврши, јасно се изедначи зелено стакло сенка.Допрете на кој било дел од метал област за да го вклучите/исклучите светилка. - без да се расправаме за да го вклучите светлото од повлече синџир, особено во текот на ноќта. 3 различни светлина светлината ги исполнува сите ваши потреби. 15% за ноќ светлина, 75% за секојдневна употреба, 100% за читање/работа.Полните вашиот iphone-s табела светилка на вашиот sweet home.Банкари маса светилка. совршен подарок за вашето семејство, пријатели или со вашите клиенти.Тука се фини детали можете да сакам да се провери премногу.Важно спецификација.Напон : 110-130 V/ACDimmable : 3-Начин Dimmable Wattage : 60 W Max USB Излез : 5 V/2.1 ACord Lenth : 61 инч.Широка примена.Спална соба, дневна соба, гостин room Office, работилница, библиотека, итн. * Ние се грижиме за секој корисници задоволство, па ако имате било какви прашања или прашање за производот, pls ни испратите порака.

За производот

Купувачите избираат и