• Свеж
На допир за Контрола на Маса Светилка 3 Начин Dimmable Ноќни Светилка со USB Порт и Излез Ноќната Светилки со Крем Ткаенина Сенка Табела Светилки за Спални соби Сет од 2 Сп

На допир за Контрола на Маса Светилка 3 Начин Dimmable Ноќни Светилка со USB Порт и Излез Ноќната Светилки со

DEN 1214.40

Од стока
Достапно.

Модерен Минималистички Дизајн : На ноќни светилка е направен од високо квалитетен материјал, што можат да работат безбедно и да се обезбеди стабилна светлина.Табела светилки за спалната соба имаше плоштадот flaxen ткаенина сенка и црна железо база со не се лизга мат дизајн.Допрете светилки за спални соби со сенка може да омекне светлината на осветлување, за кои може да се заштитат очите.На светилки за спални соби создаде пријатна атмосфера и модерна добар изглед на вашиот дом, со мали светилки за ноќната.Двојно Полнење преку USB Портови : табела светилка изграден во двојна 5 V/2.1 брзо полнење преку USB порти и 3-Prong штекер, погодност за полнење на ноќни читање или работа кога користите оваа ноќни ламби.Можете да го полните до 2 електронски уреди во onces, како што се мобилни телефони, таблет, Поттикне читателот, i Pad и Airpods, итн.Без разлика светилка со usb приклучок и штекерот е вклучено или исклучено, полнење преку USB порти ќе продолжат да работат нормално, се додека ноќни светилка со usb порта е поврзан со штекерот.E26 LED Сијалица се Вклучени : Ноќната светилки поставени на 2 преполна со 2 топло бела dimmable E26 LED светилки.На сијалицата е без треперење, не зуењето и заштеда на енергија.На сијалицата е 6 W со светлината 900 лумен што е еквивалентно на 60 W светилки со вжарено, компатибилен за 120 V.На мала маса светилка со 2700 K топло LED светилки ќе обезбеди повеќе стабилна светлина, удобно, релаксирачки и мека сјај, безбедни за видот.Табела светилки за дневна соба. 3 Начин Dimmable Допир Контрола : Држете го копчето на светилка метална база за да ја прилагодите светлината што треба, на мала маса светилка понуда 3 нивото на осветленост, ниско, средно и високо ниво.Па можете да го користите допир светилка за различни употреба сценарија : низок и среден светлината е за опуштање и може да ви помогне да заспие лесно и средното светло е совршен за читање и работа, што го прави спалната соба светилка супер совршен како ноќни табела светилка или ноќната ламба, амбиентална светлина, спална соба светлата.Совршена Домашна Декорација : Црн метал круг база со лен ткаенини сенка.Модерни стилски дизајн го прават овој ноќната ламба совршена декорација за дом и канцеларија.Совршен табела светилка за спалната соба, гостинската соба, дневна соба, дете соба, канцеларија, расадник, кафе на маса, итн.Спалната соба светилки за ноќната е добар избор за да ги красат насекаде во вашиот дом, како и прекрасен подарок со светилки за спални соби сет од 2.

За производот

Купувачите избираат и