• Свеж
На Hillman Група 5067 Сина Ребрести Пластична Подлога

На Hillman Група 5067 Сина Ребрести Пластична Подлога

DEN 386.64

Од стока
Достапно.

За општи апликации и светло должност употреба.Ребрата се спречи сидро од вртење во дупка за време на инсталацијата.Обезбедува рѓа и заштита од корозија.Бренд : На Hillman Група.Опис на производот Сина Ребрести Пластична Подлога со Пан-Раководител Завртки се наменети за општа, светло должност употреба.Се користи во затворени простории или на отворено.За употреба во Тула, Бетон, Base, Шупливи Блокови, или Гипс.Од Производителот Сина Ребрести Пластична Подлога со Пан-Раководител Завртки се наменети за општа, светло должност употреба.Се користи во затворени простории или на отворено.За употреба во Тула, Бетон, Base, Шупливи Блокови, или Гипс.

За производот

Купувачите избираат и