• Свеж
Карго Sweatpants за Жените со 3 Џебови Памук Мека Висока Waisted Jogger Пот Панталони Лабава Одговара Активни Тренингот

Карго Sweatpants за Жените со 3 Џебови Памук Мека Висока Waisted Jogger Пот Панталони Лабава Одговара Активни

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.УДОБНОСТА : Дише браздата отпорни памук со анти-pilling својства на spandex.Special Magic памук пот панталони понуда terrycloth удобност, реагира многу подобро на вашиот живот.DETAILS - Special Magic sweatpants седат на високо половината позиција со контраст боја бела drawstring и пространа џеб на десната страна за погодност.На jogger има elasticated ракави во полите за лесно движење и воопшто сите круг удобност.ФИТИНГ - Опуштено се вклопуваат во текот на хип и нозете за флексибилни движење.Поради лабава одговара стил, овие панталони се супер лесно да се стави на и полетување.Одлично да дневна или да се носат како вашиот тренингот облека.ГОЛЕМИНАТА - Совршено за многу телесни типови.Ве молиме да го користите табелата за да го најдете вашиот соодветна големина.Моделот е облечен големина М Висина : 5'7"/170cm, Половината : 24"/62cm, Хип : 37"/95cm ,Тежина : 121lbs/55kg.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ - Нежно машина за миење под 30 степен целзиусови степени или рака мие, не ја собори сува.Elasticated корселе : drawstring додадени да ви понуди повеќе флексибилни одговара.Страна коса црта џебови за вашата дневна essentials.Страна нога џеб за погодност.Врзани полите - паѓа само над глуждот.Удобно и погоден за носене joggers за секојдневно.Достапен во четири бои, лесно да одговара со вашата дневна основи.

За производот

Купувачите избираат и