• Свеж
Природни Суви Pampas Трева Оркестарот ,60 Компјутери Pompous Трева Оркестарот со 4 Бои , Меки Исушени Цвеќиња Букет за Цветни Аранжмани Дома Boho Оркестарот Свадба Партија

Природни Суви Pampas Трева Оркестарот ,60 Компјутери Pompous Трева Оркестарот со 4 Бои , Меки Исушени Цвеќиња

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

✿【БОГАТА ПАКЕТ СОДРЖИНА】ќе добиете вкупно 60 Компјутери faux pampas трева, вклучувајќи 10 Компјутери бела pampas трева, 10 Компјутери розова pampas трева ,10 Компјутери Браун pampas трева и 30 Компјутери Полињата за Трева.вкупната висина за 45СМ/17.7 инч.Pampas трева talls вазна не се вклучени во пакет. ✿【ТОПЛО ИЗВЕСТУВАЊЕ】Овие се природно pampas трева голем што може да фрли кога се земе од пакетот.Тоа е нормално за пролевање.Може да се стави на pampas тревни растенија под сонцето за 2-3 часа за да се направи тоа се меки пред да се користат.Вирусот ќе биде минимално откако ќе се одвива во вазна.Без никакви на одржување, нема потреба водата и почвата, хранливи материи, погоден декорација за цела сезона. ✿【ДОМОТ BOHO УКРАСИ】Вештачки pampas трева меки е одлична за внатрешна и oudoor оркестарот.Се користи за куќа, канцеларија, забава, градина, хотели, кафулиња, фестивал, прослава, свадба, балкон,дневна соба, трпезарија итн.Можете да ги користите за декорација на вазни, виси кошеви, или DIY цветни аранжмани за да се направи вашиот омилен букет. ✿【ДАРОВИ ОД ПРИРОДАТА】Природни бране,рачно изработени.Pampas трева мала може да се користи како уникатен подарок за роднини и пријатели, или како одмор подарок.можете да ја исечете должината на исушени цвеќиња колку што сакате.Направи една убава и трае долго време букет за луѓето што ги сакате. ☎【100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ】 Кавга слободен 30 дена вратите прозорецот.Ние обезбедуваме 24-час пријателски e-mail услуги на клиентите.Ако примате какви било скршено faux pompous трева, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се направи тоа право!.Лесен за Одржување : Бидејќи овој pampas трева декорација е природен производ, нашите сушени pampas трева може да се доживее мала пролевање без да се губи plume богатството и мекост.Покрај тоа, можете да го направите на fluffiness на растенијата со ставање на тоа на директна сончева светлина или употреба на фен за коса.

За производот

Купувачите избираат и