• Свеж
Fairbank Алјаска, Alaskan Eskimo Родна Земја Поларна Мечка Лос Sweatshirt

Fairbank Алјаска, Alaskan Eskimo Родна Земја Поларна Мечка Лос Sweatshirt

DEN 1320.00

Од стока
Достапно.

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Fairbanks Алјаска, Alaskan Eskimo Родна Земја Ладна Клима Животни Поларна Мечка, Лос, Волкот, Ирваси, Кафеава Мечка, Dall Овци, Други градови, Енкориџ, Sitka, Fairbanks, Џуно, Kodiak, Јазовец, Колеџ, Knik-Fairview, Езера, Ketchikan, Bethel, Палмер, Kenai.Алјаска Последните Граница за Домородните Луѓе Inuit Yupik, Сувенири кошула за Алјаска, одмор, патување, Спортски стил Алјаска државата графички и градот име, Ретро гроздобер потресени букви за мајчин Alaskan родниот град на жител или Alaskan пешачење кампување авантура. 8.5 оз, Класичен одговара, Twill-снимени вратот.Fairbanks Алјаска, Alaskan Eskimo Родна Земја Ладна Клима Животни Поларна Мечка, Лос, Волкот, Ирваси, Кафеава Мечка, Dall Овци, Други градови, Енкориџ, Sitka, Fairbanks, Џуно, Kodiak, Јазовец, Колеџ, Knik-Fairview, Езера, Ketchikan, Bethel, Палмер, Kenai, Алјаска Последните Граница за Домородните Луѓе Inuit Yupik, Сувенири кошула за Алјаска, одмор, патување, Спортски стил Алјаска државата графички и градот име, Ретро гроздобер потресени букви за мајчин Alaskan родниот град на жител или Alaskan пешачење кампување авантура.

За производот

Купувачите избираат и