• Свеж
GEMSME 18K Розово Злато Позлатен Опал Студ Обетки 6MM Круг За Жени

GEMSME 18K Розово Злато Позлатен Опал Студ Обетки 6MM Круг За Жени

DEN 455.76

Од стока
Достапно.

Пакување од 3 6mm Опал Studs во еден пакет.Основно камен : синтетички Лабораторија создадени бел опал 6mm,Опал е октомври е Birthstone скапоцен камен.Метал : месинг во голема полски и плоча со розово злато,сите се никел позлата & оцрни слободни.ЗА GEMSME : GEMSME е професионална compay да се произведуваат високо квалитетни накит.Секоја накит ќе бидат строго проверени пред превозот.Сите производи се никел и оцрни слободни.ЗАДОВОЛСТВО&ГАРАНТИРА : Вашето задоволство е наша commision.ако не се задоволи со купување или накит, ве молам само да ги споделите со нас.Ние нудиме 60 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ .Вашето задоволство е важно од ништо.

За производот

Купувачите избираат и