• Свеж
FIBO ЧЕЛИК 4 Пара Нерѓосувачки Челик Студ Обетки за Мажи Жени Уво Пирсинг Обетки Кубни Циркони Инкрустирани,3-8 mm

FIBO ЧЕЛИК 4 Пара Нерѓосувачки Челик Студ Обетки за Мажи Жени Уво Пирсинг Обетки Кубни Циркони Инкрустирани,3-8

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

4 Пара во Сет,Еден Цел Еднакво на 4,Повеќето Економски Сет за Вас,Заслужуваат да ги Купите.Направен од Висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик,Безопасни за Huamn Тело,Голема Electroplated Изработка,Трајна Боја за Задржување.ААА+ Сјајна Кубни Циркони,Елегантен и Тренди,Совршено Одговараат за Мажи или Жени,Одличен Подарок за Оној Што го Сакам.Ист Стил 4 Пара Обетки во Различни Бои,на Состанокот на Вашите Потреби во Различни Прилика,го Направат Вашиот изглед Повеќе Шарени.Ветувањето 90-ден Производи Размена или Гаранција за Парите Назад.Доаѓаат со FIBO ЧЕЛИК Црн Сомот Торбичка.

За производот

Купувачите избираат и