• Свеж
18K Бело Злато Позлатен Круг Плоштадот Кубни Циркони Симулирани Дијамант Ореол Студ Обетки (2 Пара)

18K Бело Злато Позлатен Круг Плоштадот Кубни Циркони Симулирани Дијамант Ореол Студ Обетки (2 Пара)

DEN 1053.60

Од стока
Достапно.

Еден цел вклучува 2 пара cz студ обетки круг намали и принцезата се намали брилијантен кубни циркони ореол обетки.(cz камен : 6mm).CZ Симулирани Дијамант Studs - ААА+ Квалитетот кубни циркони обетки поставена во родиум позлатен никел слободни противалергиски за чувствителни уши.Класичен дизајн со сјајна јасно кубни циркониум и обложни, единствен студ пост со триење пеперутка врати кој е здрав и тешко да се наведнуваат.CZ студ обетки одговара за сите жени мажи.Совршен подарок за Роденден, Забава, Свадба, Годишнина, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ Ден и така натаму.Испорака Со Исклучителна Накит За Подарок Торбичка.Ако имате било какви прашања, Pls се чувствуваат слободни да не контактирате , ќе добиете ќе се врати наскоро.КВАЛИТЕТОТ УВЕРИ – Секој студ обетки е строго селектирани и прегледани од страна на нашите контрола на квалитетот на одделот пред превозот.СУПЕР ЦЕНА-ЕФИКАСЕН : Сите наши производи се внимателно одбрани, со цел да се обезбеди најдобрите производи и најдобри цени.Еден цел вклучува 2 пара студ обетки.Круг намали и принцезата се намали AAAA+ cz.Кубен циркони : 6 mm.Еден цел вклучува 2 пара студ обетки.Круг намали и принцезата се намали AAAA+ cz.Кубен циркони : 6 mm.Еден цел вклучува 2 пара студ обетки.Круг намали и принцезата се намали AAAA+ cz.Кубен циркони : 6 mm.XBRN е бренд за накит кои се фокусираат на обезбедување на сите видови на накит, опал накит, кубен циркони накит и така натаму.Имаме наша сопствена фабрика за производство на накит со професионален дизајнер и строго квалитет проверка processure.КВАЛИТЕТОТ УВЕРИ – Секој студ обетки е строго селектирани и прегледани од страна на нашите контрола на квалитетот на одделот пред превозот.СУПЕР ЦЕНА-ЕФИКАСЕН : Сите наши производи се внимателно одбрани, со цел да се обезбеди најдобрите производи и најдобри цени.

За производот

Купувачите избираат и