• Свеж
Клер е Sterling Silver Виножито Студ Обетки за Девојки, Faux Кристал Rhinestones, 1 Пар

Клер е Sterling Silver Виножито Студ Обетки за Девојки, Faux Кристал Rhinestones, 1 Пар

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

Класичен мода!Клер е Sterling Silver Виножито Студ Обетки со кристали rhinestones се една прекрасна прилог на вашиот додаток гардероба.Суптилна уште сензационални!Едноставен и шармантна виножита со faux скапоцен камен облаци пар со секој поглед од игрива да се професионални.Здрав метална конструкција!Овие фунта сребро обетки функција метал пост назад за прободен уши, погоден за повеќе пирсинг кога сакате слоевит изглед.Стилски присутни!Елегантен камен студ обетки направи фантастичен подарок за порибување stuffers, празници, родендени и само за забава.Чувајте ги вашите додатоци сјајна!Стави вашите обетки по косата производ има сушени да се зачува заврши и чувајте го камења пенливо.Вашата девојка заслужува накит тоа е сите нејзини сопствени, со цел за неа да се облекуваат неа нагоре.Не грижи за dangles кога ќе почне нејзиното исклучување со овие прекрасен студ обетки.Обезбеди неа со овие мали studs да се носат како што таа сака.Самодоверба може да се развијат и да се одгледува преку модата.Со овие симпатична уште едноставни додатоци, таа може да се воспостави свој чувство за стил.Овие слатки studs се одличен одмор или роденден подарок.Сакате да го смените вашиот обетки во малку, како и 3 недели?Проверете нашата Брза По Грижа Чистење (се продава одделно).

За производот

Купувачите избираат и