• Свеж
Усна Чистење,Јагода Усна Exfoliator Нежни Усни Производи за Нега,Усна Чистење Крем за Суви и Испукани Усни Осветлувајќи Темни Усни

Усна Чистење,Јагода Усна Exfoliator Нежни Усни Производи за Нега,Усна Чистење Крем за Суви и Испукани Усни Осветлувајќи

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

【КЛИМАТИЗАЦИЈА УСНА БОЈА】усна чистење може да го негуваат и масна суви усни, додадете влага на усните, се намали усна брчките, ефективно подобрување на усна боја униние, и бидете дебели усни и здрава со совршен климатизација. 【Два ПАТИ НЕДЕЛНО Е ДОВОЛНО】не треба да се применуваат lip balm секој час, за да се задржи вашите усни здрави.На exfoliating усна чистење можат ефикасно да ги отстраните мртвите кожата и други глупости на усните, додека негување на вашите усни.Има пар на усните е веќе не е сон!. 【БЕЗБЕДНОСТ И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Благи грижа, концентрирајќи се на се грижат вашите усни.Усна чистење има благи состојки и е погоден за повеќето усните, па може да се користат со доверба. 【НЕЖНА ЕКСФОЛИЈАЦИЈА】Чистење е природен, безбедност, на нежен и ефикасен начин кој лесно може да омекне и да ги отстраните старите кутикулите на усните, се елиминира сува лушпеста усни, и е нежен.Прави вашите усни масна, мека и многу деликатна. 【ДЛАБОКО НАВЛАЖНУВАЧКИ】усна мелез да може ефективно да се отстрани keratin на усните, додека благотворно и навлажнувачки усните, елиминирање на сува, пилинг на усните.Тоа replenishes влага на усните и ги прави усните помек и повеќе moisturized.Како да го Користите : 1. Длабоко чистење на усните и да отворите шише капаче; 2. Се применуваат соодветен износ на средства за чистење и влажни усни; 3. Се применуваат нежно по површината на усните во кружни движења, и исплакнете го по 1-2 минути.Спецификација : Предмет Тип : Усна Чистење Текстура : Ставете Нето Содржина : Прибл. 20g/0.7 оз Пакет Листа : 1 x Шише на Чистење .

За производот

Item Type:
Lip Scrub
Texture:
Paste
Net Content:
Approx. 20g/0.7oz
Package List:
1 x Bottle of Scrub  :

Купувачите избираат и