• Свеж
Празник Осветлување Штекер C7 Божиќ Светлина String, Патио Случај Осветлување, 25', Зелена Мозок, 12 Чашката Проред, E12

Празник Осветлување Штекер C7 Божиќ Светлина String, Патио Случај Осветлување, 25', Зелена Мозок, 12 Чашката

DEN 2392.80

Од стока
Достапно.

Професионални sockets функција плачете дупки за проблеми со слободен влажни временски услови перформанси.Популарната 12" проред помеѓу сиднеј.Компатибилен со LED или блескаво светилки со E12 Candelabra (12mm) основи.Користење со E12 база светилки вклучувајќи ги и C7 и G30. Светилки се продава одделно.SPT1 изолација обезбедува 7 amp капацитет.УЛ Призната Компоненти, отценети за Внатрешна / Надворешна употреба.Макс се Кандидира е 170 Приклучоци (212 Метри) со 7 Вати Блескаво Светилки или 340 Приклучоци (425 Стапки) со 1 Вати LED Светилки.Да се пресмета за Amp Потреби : # на Светилки x W/Сијалица = Вкупно W Вкупно W / 120 volts = Amp Потреби.Големина : 25' | Боја : Зелена.

За производот

Купувачите избираат и