• Свеж
JMU Стоматолошки Bibs 13 x 18 Црна, Пакување од 125,Јасно Бариера Филм се Тркалаат 4x 6 1200 Лист

JMU Стоматолошки Bibs 13 x 18 Црна, Пакување од 125,Јасно Бариера Филм се Тркалаат 4x 6 1200 Лист

DEN 382.32

Од стока
Достапно.

Расположливиот Стоматолошки Bibs : 125 компјутери за еднократна употреба тетоважа bibs се спакувани во запечатени ќеси за да се обезбеди чиста, секој лигавче мерки 13"x18" во големина за да се обезбеди максимална покриеност и заштита.Водоотпорен Bibs : Составен од 2 ply ткива и 1 ply полиетиленски филм подлога,2 ply вода абсорбента ткива ќе ви помогне во апсорбирање на течноста и избегнување на spills;1 ply поли филм овозможува оптимално течни бариера.Заштитна : бариера филм се користи за да се заштити опремата површината и инструменти за време на употреба, совршен за подрачја кои се тешко да се чисти или стерилизирате.Лесно се Применува и да се Отстрани : единствена прст лифт работ функција овозможува лесно поставување и отстранување бидејќи на 3/16" не-лепило надворешните рабови на филмот.JMU Доживотна Гаранција : Ако случајно не сте задоволни со нашата JMU производ, ние ќе ви понудиме целосна наплата без исклучок.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите производи. 125 компјутери стоматолошки bibs и 1 тркалаат јасно бариера филм.

За производот

Купувачите избираат и