• Свеж
Medicom 8280 Сува-Назад Стоматолошки Bibs, 2 Ply, Лаванда (Пакување од 500)

Medicom 8280 Сува-Назад Стоматолошки Bibs, 2 Ply, Лаванда (Пакување од 500)

DEN 711.60

Од стока
Достапно.

Висок квалитет.Добро извори.Произведени со највисоките стандарди.Земја на потекло : Канада.Medicom е претприемачки-управувано, глобалната здравствена заштита компанија.Основан од страна на Роналд reuben во 1988 година, Г-дин Reuben останува Главен Извршен Директор на компанијата на овој ден и продолжува да се донесе својот претприемачки диск и страст во бизнис заедно со својот искусен лидерски тим и тим од посветени поединци посветена на доставување супериорен во однос на клиентите искуства.

За производот

Купувачите избираат и