• Свеж
NewFantasia 4.4 mm Избалансирани Машки 3,5 мм 1/8 TRS Стерео Машки Аудио Кабел Компатибилен со Sony WM1A, NW-WM1Z, PHA-2A, ZX300A и за Домашна Стерео, Автомобил Стерео, Говорникот

NewFantasia 4.4 mm Избалансирани Машки 3,5 мм 1/8 TRS Стерео Машки Аудио Кабел Компатибилен со Sony WM1A, NW-WM1Z,

DEN 672.00

Од стока
Достапно.

Должина : 1.5 метри(4.9 ft), овој кабел е направен со Сребро Позлатен кабел.Конектор : 4.4 mm Избалансирани Машки 3,5 мм 1/8" TRS стерео Машки.На 4.4 mm Избалансирани машки е компатибилен со SONY WM1 A, NW-WM1 Z, PHA-2 A, ZX300 A Audio player & Моќност засилувач / Монитори / Звучници / HIFI опрема и така натаму играчи со 4.4 mm Избалансирани порта.3.5 mm машки крајот е компатибилен со Домашна Стерео, Автомобил Стерео, Звучници, Hi-Fi и така на играчите со стандарден 3.5 мм помошен пристаништа.Пакет содржи : 1*замена на кабел(на sony играчот не се вклучени),. 4.4 mm Избалансирани Машки 3,5 мм 1/8" TRS Стерео Машки Аудио Кабел Компатибилен со Sony WM1 A, NW-WM1 Z, PHA-2 A, ZX300 A и за Домашна Стерео, Автомобил Стерео, Говорникот.

За производот

Купувачите избираат и