• Свеж
HOSA Технологија 2X Стерео Мини Машки да Стерео 1/4 Машки Кабел, 10'

HOSA Технологија 2X Стерео Мини Машки да Стерео 1/4 Машки Кабел, 10'

DEN 376.80

Од стока
Достапно.

Одржува стерео сигнал за лесна конекција со компјутер, пренослив CD-плеери, миксери итн.На Hosa Стерео Мини Машки да Стерео 1/4" Машки Кабел е 10' долго стерео/балансиран аудио interconnect кабел со мини машки конекција на едниот и 1/4" машки plug на другиот крај.

За производот

Купувачите избираат и