• Свеж
3.5 mm Машки Џек да Гола Жица Отворен Крај, Ancable 2Pack 1Ft 1/8 3.5 mm TRRS 4 Пол Машки Plug да Гола Жица Аудио Замена на Кабел се Користи за Слушалки Слушалки Слушалка Микрофон Кабел ?

3.5 mm Машки Џек да Гола Жица Отворен Крај, Ancable 2Pack 1Ft 1/8 3.5 mm TRRS 4 Пол Машки Plug да Гола Жица

DEN 2181.60

Од стока
Достапно.

Широко се Користи : 3.5 mm TRRS машки да гола жица е најчесто се користат за скршени слушалки слушалки слушалка микрофон кабел за поправка.Висок Квалитет : метал приклучокот е отпорен на оксидација, не ' рѓа, и пренос е постабилна.Животната средина-пријателски ПВЦ Материјали на кабел, повеќе мек, флексибилен виткајте, можете да го користите за долго време.Никел позлатен, 26 AWG чист кислород слободни бакарна жица со бакарна плетенка shield.Лесен за Користење : Лесно да се поправи и да го користите за ислужени или скршени кабли.Едноставно и лесно да се инсталира.Поврзете соодветните голи жици заедно, заврши и печат гола жица со изолациони ленти.Карактеристики на производот : Црна боја, тоа е 1ft должина од 3,5 мм машки plug да гола жица кабел.Црвено жица е левиот канал, браун жица е правилниот канал, бела жица е микрофон, жолта жица е земјата.Она што Ќе Добиете : 2pack 3,5 мм машки да гола жица кабли со грижете се-бесплатно 12 месеци гаранција и животниот век пријателски услуги на клиентите.

За производот

Купувачите избираат и