• Свеж
3.5 мм да 6.35 mm Кабел, Haokiang 5FT/1.5 М Златна Позлатен 1/8 инчи Машки до 1/4 инчи Женски TRS Стерео Аудио Џек Конвертор Адаптер за Продолжување Жица Мозок (3.5 M-6.35 F)

3.5 мм да 6.35 mm Кабел, Haokiang 5FT/1.5 М Златна Позлатен 1/8 инчи Машки до 1/4 инчи Женски TRS Стерео Аудио

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Златна Позлатен 3,5 мм машки да 6.35 mm женски TRS 1/8 инчи да 1/4 инчи Стерео Аудио Џек Конвертор Слушалки Адаптер за Продолжување на Кабел.Поврзете уредот помеѓу 6.35 mm приклучок за MP3 Плеер или слушалки со 3,5 mm приклучок.Карактеристики Златна Позлатен мини стерео приклучок и pigtail дизајн со што се намалува стресот на текст џек и подобрување на поврзување.Никел Позлатен Приклучок,100% бакарна жица,Издржлив дизајн со флексибилни вирус олеснување елиминира ризикот од оштетување на аудио компоненти.Кабел должина : 5 Метри / 1.5 Метар. 3.5 mm Машки да 6.35 mm Женски Продолжување Аудио Кабел 1/8" TRS до 1/4" Стерео Аудио Џек Адаптер Конвертор Мозок - 5 Ft/1.5 М.

За производот

Купувачите избираат и